tanie loty do USA
TANIE LOTY DO USA
Bilety lotnicze do Nowego Jorku. Tanie loty.
 
400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Bezpieczna i wygodna podróż do USA

Wybierając się w podróż transatlantycką powinieneś przygotować się do długiego lotu.
Lot z Polski do Nowego Jorku, w zależności od trasy może trwać nawet kilkanaście godzin. Samoloty rejsowe, które obsługują takie połączenia to duże, wygodne maszyny, jednak należy pamiętać, że przez większość tego czasu będziemy zmuszeni do pozostania w bezruchu w pozycji siedzącej lub w najlepszym wypadku półsiedzącej.
  • Wybierając się w tak daleką podróż, pamiętaj, żeby w miarę możliwości wygodnie się ubrać - załóż na siebie ubrania, w których czujesz się w miarę swobodnie i które nie krępują Twoich ruchów.
  • Pamiętaj o zabraniu rzeczy, które umilą Twoją podróż - książka, laptop (z którego będziesz mógł korzystać podczas lotu - oprócz startu i lądowania), czy ulubiona muzyka. Dzięki temu czas przelotu do USA nie będzie się dłużył.
  • Staraj się co jakiś czas wstać i rozprostować nogi - pamiętaj o tym, że wielogodzinne siedzenie w jednej pozycji stanowi zagrożenie dla Twojego zdrowia (jest to związane z chorobami żył) - dlatego staraj się co jakiś czas wstać i trochę poruszać - nawet przejście kawałek w jedną i drugą stronę wystarczy.
  • W trakcie trwania całej podróży pamiętaj o tym, że obsługa samolotu jest po to, aby w razie potrzeby Ci pomóc, jeśli więc gorzej się poczułeś, coś Cię zaniepokoiło - poinformuj o tym obsługę, na pewno Ci pomogą. Stosuj się również do poleceń załogi, ona jest na pokładzie samolotu po to, aby Twoja podróż była miła i bezpieczna.
  • Jeśli cierpisz na choroby układu krążenia, serca, układu oddechowego lub jesteś w ciąży - przed tak daleką podróżą skontaktuj się z lekarzem i upewnij, że przelot nie stanowi zagrożenia dla Twojego bezpieczeństwa.

Polecane: Wizy do USA

Tanie loty do USA
najniższe ceny biletów lotniczych

Tanie bilety lotnicze do USA